Strona główna

    •                                        Aktualności

          • UDANYCH WAKACJI!

            Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania.

            Dziękując za wysiłek i współpracę, życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne, bezpieczne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.

          • PODZIĘKOWANIA DYREKTORA SZKOŁY Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

            Szanowni Państwo,

            zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy moment – czas podsumowań, refleksji oraz wdzięczności za wspólnie przeżyte miesiące pełne pracy, wyzwań i sukcesów.

            W imieniu całej społeczności szkolnej składam serdeczne podziękowania Władzom Gminy za życzliwość, wsparcie oraz troskę o rozwój naszej szkoły. Dzięki Państwa zaangażowaniu możemy tworzyć coraz lepsze warunki do nauki i rozwoju naszych uczniów.

          • NASI NAJLEPSI

            UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI

            UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ FREKWENCJĄ

          • POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS...

            26 czerwca 2026 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego.

            Uczniowie, rodzice i nauczyciele rozpoczęli ten dzień od mszy świętej. Następnie klasa VIII zaprezentowała krótką inscenizację, aby pożegnać całą społeczność uczniowską i nauczycieli, a także podziękować rodzicom i wychowawcy klasy za trud włożony w ich edukację. Odbyło się także krótkie pożegnanie absolwentów przez młodsze koleżanki i kolegów z klasy siódmej oraz rozdanie wyróżnionych świadectw, nagród i stypendiów.

          • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - LEON

            Trzynaście uczniów i uczennic z klas 5, 6, 7 i 8 brało udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z języka angielskiego ,,Leon”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ogromne zaangażowanie i świetne przygotowanie. Poziom był naprawdę wysoki!

            Serdecznie gratulujemy laureatom:

            • Kaja Stolicka
          • POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

            W naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość pożegnania dzieci z grupy „0”, które po wakacjach rozpoczną nowy etap swojej edukacyjnej przygody w szkole.

            Podczas akademii dzieci zaprezentowały pięknego poloneza oraz recytowały wzruszające wiersze. Nie zabrakło radości, uśmiechów, ale także chwil pełnych wzruszeń. Młodsza grupa przedszkolaków przygotowała dla starszych kolegów i koleżanek serdeczne pożegnanie, składając im życzenia wielu sukcesów, nowych przyjaźni oraz powodzenia w szkole.

          • CZYTANIE NA POLANIE

            Nasza szkoła wzięła udział w Międzynarodowej Akcji Czytelniczej „Czytanie na Polanie”, której głównym celem jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcanie do sięgania po książki w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Akcja od kilku lat cieszy się ogromną popularnością i gromadzi uczestników nie tylko z różnych regionów Polski, ale także z wielu krajów świata. Dzięki temu młodzi czytelnicy stają się częścią wyjotkowej międzynarodowej społeczności miłośników książek.

    • Biuletyn informacji publicznej
      • Specjaliści szkolni

      • Godziny pracy pedagogów szkolnych:

    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Godziny dzwonków

      Niedziela 28.06.2026
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 438196