Strona główna
Aktualności
UDANYCH WAKACJI!
Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania.
Dziękując za wysiłek i współpracę, życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne, bezpieczne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.
PODZIĘKOWANIA DYREKTORA SZKOŁY Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO
Szanowni Państwo,
zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy moment – czas podsumowań, refleksji oraz wdzięczności za wspólnie przeżyte miesiące pełne pracy, wyzwań i sukcesów.
W imieniu całej społeczności szkolnej składam serdeczne podziękowania Władzom Gminy za życzliwość, wsparcie oraz troskę o rozwój naszej szkoły. Dzięki Państwa zaangażowaniu możemy tworzyć coraz lepsze warunki do nauki i rozwoju naszych uczniów.
NASI NAJLEPSI
UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI
1UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ FREKWENCJĄ
POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS...
1426 czerwca 2026 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Uczniowie, rodzice i nauczyciele rozpoczęli ten dzień od mszy świętej. Następnie klasa VIII zaprezentowała krótką inscenizację, aby pożegnać całą społeczność uczniowską i nauczycieli, a także podziękować rodzicom i wychowawcy klasy za trud włożony w ich edukację. Odbyło się także krótkie pożegnanie absolwentów przez młodsze koleżanki i kolegów z klasy siódmej oraz rozdanie wyróżnionych świadectw, nagród i stypendiów.
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - LEON
4Trzynaście uczniów i uczennic z klas 5, 6, 7 i 8 brało udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z języka angielskiego ,,Leon”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ogromne zaangażowanie i świetne przygotowanie. Poziom był naprawdę wysoki!
Serdecznie gratulujemy laureatom:
- Kaja Stolicka
POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA
22W naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość pożegnania dzieci z grupy „0”, które po wakacjach rozpoczną nowy etap swojej edukacyjnej przygody w szkole.
Podczas akademii dzieci zaprezentowały pięknego poloneza oraz recytowały wzruszające wiersze. Nie zabrakło radości, uśmiechów, ale także chwil pełnych wzruszeń. Młodsza grupa przedszkolaków przygotowała dla starszych kolegów i koleżanek serdeczne pożegnanie, składając im życzenia wielu sukcesów, nowych przyjaźni oraz powodzenia w szkole.
CZYTANIE NA POLANIE
4Nasza szkoła wzięła udział w Międzynarodowej Akcji Czytelniczej „Czytanie na Polanie”, której głównym celem jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcanie do sięgania po książki w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Akcja od kilku lat cieszy się ogromną popularnością i gromadzi uczestników nie tylko z różnych regionów Polski, ale także z wielu krajów świata. Dzięki temu młodzi czytelnicy stają się częścią wyjotkowej międzynarodowej społeczności miłośników książek.
Specjaliści szkolni
Godziny pracy pedagogów szkolnych:
Galeria zdjęć
- brak danych
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 438196
