• DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

27.02.2023

Po raz kolejny w naszej szkole obchodzimy Dni Bezpiecznego Internetu (DBI). Jest to akcja , która swój początek wzięła z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku. Początkowo w wydarzeniu brały udział jedynie państwa europejskie,  od kilku lat DBI  angażuje państwa z całego świata. W tym roku hasło przewodnie akcji  to "Działajmy razem", bo tylko w ten sposób możemy sprawić, by środowisko wirtualne było bezpieczne dla naszych uczniów.

27.02.2023

14.02.2021 r. w naszej szkole obchodziliśmy walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową. Uczniowie klas I-VIII, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Podczas walentynek mile widziany był ubiór w kolorze czerwonym, a szkolny korytarz udekorowany był tematyczną gazetką.

Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów i nauczycieli.

• ZABAWA KARNAWAŁOWA

13.02.2023

W sobotę 11 lutego 2023 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez uczniów. Sala gimnastyczna zamieniła się w piękną salę balową, przyozdobioną różnokolorowymi łańcuchami, serpentynami, balonami. Uczniowie ubrani w odświętne w kolorowe stroje bawili się wyśmienicie przy dźwiękach muzyki!

Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie smakowitego poczęstunku.

13.02.2023

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnuczęta mogą okazać swój szacunek.

Występ klasy I - koncert życzeń, a także układ taneczny do piosenki  ,,Kwiaty dla Babci i Dziadka".

Występ klasy II - scenka do piosenki ,,Orkiestry dęte", w której babcie stoją na balkonie, a dziadkowie grają im na puzonach.

Występ klasy III - zabawna scenka pt. ,,Chłopcy Radarowcy".

10 lutego 2023 r. uczniowie naszej szkoły z klas I-IV oraz oddziału przedszkolnego przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, śpiewali i tańczyli, a ich goście ze wzruszeniem i dumą oglądali przedstawienie.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam, jak ważne są takie spotkania, rodzina i wspólnie spędzone chwile.

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

• REKRUTACJA 2022/2023

06.02.2023

Dyrektor  Szkoły Podstawowej w Jamach informuje, że rekrutacja do przedszkola i I klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2023/2024 odbywać się będzie zgodnie z Zarządzeniem nr 659/2023 Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 30 stycznia 2023 r..

Zarządzenie Wójta:

Dokumenty rekrutacyjne – przedszkole:

• deklaracja kontynuacji wychowania przedszkolnego (wypełniają rodzice/opiekunowie dzieci uczęszczających obecnie do przedszkola) w terminie do 07.02.2023 r.:
            • wniosek o przejęcie do przedszkola:
            • załączniki do wniosku o przyjęcie - do pkt. III wniosku:
            • załączniki do wniosku o przyjęcie - do pkt. IV wniosku:

Dokumenty rekrutacyjne – szkoła podstawowa klasa I:

• karta zgłoszenia do klasy I (wypełniają rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie):
            • wniosek o przejęcie do klasy I (wypełniają rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem):
            • załącznik do wniosku o przyjęcie:

Dokumenty należy składać w godzinach od 8.00 do 14.00. Dokumenty rekrutacyjne można również pobrać w formie papierowej w sekretariacie szkoły.

Po podaniu do publicznej wiadomości listy kandydatów (16.03.2023r.) - rodzic dziecka składa w terminie 17.03-24.03.2023 r. potwierdzenie woli przyjęcia.