• WARSZTATY KREATYWNE - LUTY 2024 r.

26.02.2024

23 lutego 2024 r. w godzinach 14.00 – 17.00 odbyły się kolejne warsztaty kreatywne.

Plan warsztatów:

1. Warsztaty balonowe - niecodzienna forma zabawy, rozwijająca dziecięce zdolności motoryczne.

2. Warsztaty artystyczne ,,Koralikowy świat” – tworzenie obrazu przy pomocy kreatywnej techniki prasowania koralików.

3. Warsztaty cyrkowe – chodzenie na szczudłach, żonglowanie piłkami, chustami, obręczami, żonglowanie poi, klauniada i pantomima, levisticki, flower sticki.

4. Poczęstunek – pierogi ruskie.

• WIZYTA PODRÓŻNIKA

26.02.2024

15 lutego 2024 r. naszą szkołę odwiedził podróżnik, który bardzo chętnie opowiadał o swoich wyjazdach.

Zabrał uczniów w ciekawą podróż, wzbogacając swoją opowieść przepięknymi zdjęciami. Swoją ogromną wiedzą na temat zwiedzonych miejsc zadziwił niejednego. Słuchając go, miało się wrażenie, że jest to człowiek z ogromną pasją.

• WALENTYNKOWO W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

22.02.2024

Walentynki to święto miłości, a niektórzy kochają książki. Dlatego w szkolnej bibliotece 14 lutego
            każdy czytelnik otrzymywał serduszko – naklejkę. Przeprowadzony został również konkurs
            fotograficzny na „Najciekawsze zdjęcie z ukochaną… książką”. A oto zwycięzcy:
            I miejsce – Nikola Maciejak, kl. 3
            II miejsce – Anna Błachaniec, Agnieszka Dusza, Amelia Moskal, kl. 8
            III miejsce – Michał Tomczyk, kl. 7 i Krzysztof Kapel, kl. 8
            Gratulujemy i życzymy jeszcze więcej miłości do książek :-)

19.02.2024

14.02.2024 r. w naszej szkole obchodziliśmy walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową. Uczniowie, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Podczas walentynek szkolny korytarz udekorowany był tematyczną gazetką.